TLENOTERAPIA

TLENOTERAPIA
TLENOTERAPIA
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

szampon-johnsons-baby-5Dla poszarzałej, zmęczonej skóry twarzy po zimowych miesiącach świetnym zabiegiem będzie terapia czystym tlenem. Taką terapię stosuje wiele znanych gwiazd słynących ze swojej urody (Jennifer Lopez, Madonna). Seans trwa około godziny (nie jest niestety tani ? ok. 500 złotych), ale efekt jest natychmiastowy. Zabieg zaczyna się od obowiązkowego demakijażu twarzy i peelingu kwasem glikolowym i mlekowym.. Następnie, specjalista przy pomocy specjalnego urządzenia wtłacza w skórę pod ciśnieniem czysty hiperbaryczny tlen. Tlen jest nośnikiem substancji odżywczych, które dobiera się indywidualnie w zależności od rodzaju cery i jej kondycji. Na koniec całego seansu przez dziesięć minut oddycha się czystym tlenem podawanym przez maskę tlenową. Po takim nieinwazyjnym i przyjemnym seansie efekt rozświetlenia skóry jest widoczny natychmiast.
Innym zabiegiem z użyciem czystego tlenu jest intraceuticals; polega on na rozpyleniu na oczyszczonej skórze serum z kwasem hialuronowym a następnie serum z substancjami regenerującymi i specjalnym aplikatorem wtłoczenie przy pomocy sprężonego czystego tlenu w głębsze warstwy skóry.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About

Tagi: internorm okno kf410, zeltiq Warszawa, plisy Oświęcim, lpk110, Gniewiński portal, Tynk mozaikowy Lakma, drążenie foremników, certyfikat flange fitter, balayage fryzjer kraków, CPE Gliwice, orienteering miejski na imprezę integracyjną