Oliwka Johnson

Oliwka Johnson
Oliwka Johnson
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

oliwka-johnson-5Okres ciąży to bardzo szczególny czas w życiu każdej kobiety. Bez wątpienia jest to również dla niej duży wysiłek zarówno fizyczny jak i psychiczny. Ciało kobiety z tygodnia na tydzień bardzo się zmienia i dlatego potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

Najbardziej wrażliwe i podatne na zmiany partie ciała to skóra brzucha i piersi. Jak wiadomo wraz z upływem czasu skóra w tych miejscach ulega znacznemu rozciągnięciu co może prowadzić do powstawania niezbyt ładnych blizn oraz rozstępów.
Powstają one wówczas gdy dochodzi przerwania włókien kolagenowych w skórze. Nie wygląda to ani estetycznie, ani ładnie, a co gorsza jest się bardzo trudno pozbyć rozstępów na skórze, które powstają w tak krótkim czasie.
Najlepszym rozwiązaniem na tego typu problemu jest bez wątpienia oliwka Johnson. Regularne stosowanie tego preparatu pozwala skórze zachować elastyczność i młodzieńczy wygląd, co w efekcie pozwala na szybszy powrót do formy sprzed ciąży. Warto o tym pamiętać planując macierzyństwo i okres karmienia piersią.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About

Tagi: Minikoparka Gorlice, rodogosz ogrody, Vademecum elektryka SEP, baront schody, etykiety inspekcyjne z datą, zerwany triceps, Tynk silikonowy Lakma, markizy Kęty, durobet ceny, turnabol, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie