Czy warto starac sie dla urody

Czy warto starac sie dla urody
Czy warto starac sie dla urody
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

moda (14)Lifting, liposukcja, powiększenie biustu – na te zabiegi decyduje się coraz więcej kobiet. Na pewno i wam niejednokrotnie przyszło do głowy, że operacja plastyczna to nie byłby wcale taki zły pomysł.
Osobiście nie uważam, by operacja plastyczna była najlepszym sposobem na poprawienie urody. Jest to w końcu zabieg chirurgiczny i może się z nim wiązać ryzyko powikłań. Jeśli operacja nie jest konieczna, np. z powodu deformacji czy choroby, szukałabym innego wyjścia. Poza tym gdybyśmy nie byli tak skupieni na wyglądzie zewnętrznym, operacje nie byłyby potrzebne. Zastanówmy się, przecież nikt nie jest idealny, nawet gwiazdy Hollywood, ale nikt tego nie pokazuje, bo pokazuje się tylko zalety, a wady maskuje.
Nasza kultura wybrała pogląd, że tylko piękno ma prawo na szczęście. Ale nie jest to bzdurą i nie prawdą. Wielu daje się na to nabrać, ponieważ brak nam siły wewnętrznej. Niestety, instytucje, które starają się przekazywać inne wartości, robią to w mniej spektakularnej formie, więc trudniej im do nas dotrzeć. Tymczasem samoocena powinna zależeć od tego, czy jestem uczciwym człowiekiem, czy jestem szczęśliwy, czy żyję zgodnie z własnym systemem wartości itp. Wygląd zewnętrzny powinien znaleźć się dopiero na którymś z kolei miejscu bo to nie on jest w życiu najważniejszy.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About

Tagi: biceps 34cm, szkiełkowanie kraków, endoskop laryngologiczny sinutronic, trioxygen 5, docieplenie granulatem Radom, Stojaki na ulotki - Brooklyn, Gniewiński portal, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, markizy Kęty, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków