Antyperspirant

Antyperspirant
Antyperspirant
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

moda (6)To one w naszym stresującym i zabieganym życiu pozwalają czuć się świeżo cały dzień. Ograniczają wydzielanie potu i niwelują jego nieprzyjemny zapach. Antyperspiranty nie tylko maskują zapach potu jak dezodoranty, ale hamują także jego wydzielanie na kilkanaście godzin. Antyperspirant zawiera substancje bakteriobójcze zapobiegające rozkładowi potu, który sam w sobie jest bezwonny. Ponadto kosmetyk wzbogacony jest składnikami łagodzącymi, dzięki którym koi podrażnienia po depilacji. Dezodorant z alkoholem działa drażniąco na skórę, nie powinno się więc po niego sięgać dobę po usuwaniu włosków. Niektórzy obawiają się stosowania antyperspirantów z powodu plotki, że przyczyniają się do powstawania raka piersi poprzez zatykanie kanalików potowych, w których rzekomo gromadzą się toksyny. To nieprawda, usuwane są one z organizmu przez układ wydalniczy. Antyperpiranty są teraz codziennością, powstaja coraz to nowe rodzaje, ulepszone od poprzedniego o lepsze działanie, zapach i dostosowane do każdego rodzaju skóry.
Antyperspirant w dzisiejszych czasach jest nie tylko dla kobiety ale także dla mężczyzny doskonałą bronią przeciwko potowi. Warto go mieć jeśli jest się zabieganym i żyjącym w ciągłym stresie.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About

Tagi: szycie firan kędzierzyn, elwix torba, trioxygen 5, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Wiedzopedia, Usuwanie owłosienia żary, orienteering miejski na imprezę integracyjną, kubota l3200 cena, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Tynk mozaikowy Lakma, endoskop laryngologiczny sinutronic